O nas

Od 1973 roku nasza rodzina projektuje i produkuje w Polsce dziecięce wózki marki Tutek

Poznaj naszą historię

Na początku był „Piotruś”

W roku 1973 narodziny syna Edwarda Tutkowskiego, doświadczonego stolarza, były inspiracją do stworzenia niezawodnych wózków dziecięcych. Pierwszy wózek otrzymał imię "Piotruś" i zapoczątkował serię, której modele nazwano imionami dzieci. To właśnie dzieci są naszą motywacją do tworzenia niepowtarzalnych wózków.

Międzynarodowy sukces

Nasze wózki zdobyły uznanie na wielu rynkach - zarówno bliskich sąsiadów Polski, jak i odległych zakątków świata od Chile po Australię. Dążymy do tego, aby TUTEK był uznawanym na całym świecie producentem wózków, przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjnej ceny, zapewniającej doskonałą relację jakości do ceny.

Tutek to gwarancja wysokiej jakości

Nasze starania i wysoka jakość zostały docenione nie tylko przez klientów, którzy wracają do nas po kolejne wózki dla swoich dzieci. Jesteśmy firmą rodzinną, dla której priorytetem jest komfort, bezpieczeństwo i zdrowy rozwój dziecka.

Nasze zaangażowanie w produkcję wózków, które są bezpieczne, wygodne i estetyczne, zostało docenione przez Fundację Qualitas. Jesteśmy niezmiernie dumni z każdego przyznanego nam wyróżnienia.

Tworzymy od pokoleń

Przez ponad 50 lat kontynuujemy naszą misję projektowania i produkowania coraz to nowszych modeli wózków, z niezmienną dbałością o najdrobniejsze detale. Dzięki temu skutecznie odpowiadamy na potrzeby rodziców i ich podopiecznych. Zaspokajamy potrzeby rodziców i ich dzieci, oferując różnorodne wzory i trendy.

Zapraszamy Cię na podróż przez dekady. Zobacz unikatowe, archiwalne zdjęcia wózków, które zostały wyprodukowane i zaprojektowane w Polsce.

Jak się zmieniliśmy
 • 1973
  Pierwszy wózek
 • 1979
  To były czasy
 • 1983
  Boom narodzin
 • 2005
  Szał Designu
 • 2023
  Tutek dziś
1973

Twórz historię razem z nami

Dowiedz się wiecej

Gdzie kupić wózek?

W naszym sklepie firmowym

U naszego dystrybutora