Wózki
dziecięce

Od 1973 wspieramy rodziców projektując
i produkując niezawodne wózki

Stylowe, funkcjonalne, lekkie i niezawodne. Wybierz wózek który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom.

Diamos XS

Diamos XS

Drimero XS to doskonały wózek dziecięcy, stworzony z niezwykłą precyzją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Korzystając z najnowocześniejszych technologii, stworzyliśmy wózek, który łączy w sobie doskonały komfort z niezrównaną mobilnością, dzięki czemu podróżowanie z dzieckiem jest prawdziwą przyjemnością. Odkryj niepowtarzalny komfort i doskonałą jakość wykonania z Drimero XS.

Drimero

Drimero

Drimero - wózek jak ze snów, który zapewnia najwyższy poziom komfortu dzięki innowacyjnym funkcjom. Wyposażony w wentylację gondoli, inteligentne adaptery z memory button i boczne amortyzatory, Drimero gwarantuje idealne warunki podczas spacerów.

Diamos VX

Diamos VX

Odkryj innowacyjny wózek dla dzieci, który doskonale łączy najnowsze technologie z bezpieczeństwem i wygodą. Za pomocą inteligentnych adapterów Memory Button, możesz łatwo dostosować wózek do swoich preferencji w zaledwie kilka chwili.

Diamos Pro

Diamos Pro

Odkryj wspaniały świat wygody i funkcjonalności dzięki naszemu innowacyjnemu wózkowi! Dzięki adapterom one-click, zapomnij o trudnościach z montażem i demontażem akcesoriów. Skrętne koła 360 stopni zapewniają Ci pełną swobodę poruszania się, nawet w najwęższych przestrzeniach. Niezależnie od Twojego wzrostu, regulacja wysokości raczki dostosuje się do Ciebie, zapewniając idealne dopasowanie.

Grander VX

Grander VX

Odkryj idealne rozwiązanie dla nowoczesnych rodziców - nasz wózek uniwersalny z adapterami one-click, systemem anti-shock i skrętnymi kołami 360 stopni. Dzięki regulacji wysokości rączki podróżowanie z dzieckiem staje się niezwykle łatwe i wygodne. Dodatkowo, hamulec centralny tylny stop&go zapewnia pełną kontrolę nad wózkiem, gwarantując bezpieczeństwo na każdym terenie.

Turran Silver

Turran Silver

Turran to uniwersalny wybór dla nowoczesnych rodziców. Wyposażony w funkcję profilowania kołyski zapewni dziecku wygodę i komfort podczas spacerów. Dzięki adapterom one-click, montaż fotelika samochodowego jest szybki i łatwy. Szelki rosnące wraz z dzieckiem zapewniają idealne dopasowanie na długie lata. 

Gdzie kupić wózek?

W naszym sklepie firmowym

U naszego dystrybutora